Psychiatra Wilanów


Dobrze trafiłeś/aś, jeżeli poszukujesz polecanej i jednocześnie dobrze zlokalizowanej poradni, gdzie przyjmie Cię psychiatra. Wilanów – przez swoje specyficzne położenie – nie jest optymalnie skomunikowany z innymi dzielnicami Warszawy. Do poradni zdrowia psychicznego PsychoMedic na Kabatach dojedziesz stąd jednak w zaledwie kilka minut. Gwarantujemy profesjonalną pomoc doświadczonego lekarza.

Psychiatrzy w Wilanowie nie przyjmują licznie, a pojedyncze terminy w prywatnych gabinetach mogą być tutaj dość odległe. Jeżeli czujesz się źle, nie rezygnuj jednak z tego powodu z kontaktu z lekarzem. W PsychoMedic przyjmie Cię doświadczony i wyrozumiały psychiatra. Wilanów dzieli od naszych dwóch poradni na Ursynowie zaledwie kilka minut jazdy samochodem. Posiadamy również sześć innych poradni w dobrze skomunikowanych punktach na mapie Warszawy.

Psychiatra Warszawa Wilanów – kompleksowe leczenie wszelkich trudności psychicznych

Pomagamy zarówno osobom, które potrzebują wsparcia lekarza psychiatry po raz pierwszy w życiu, jak i tym, które chcą kontynuować leczenie – zapraszamy Cię więc do nas także w sytuacji, gdy np. zacząłeś/aś leczenie bliżej domu, ale znani Ci psychiatrzy w Wilanowie aktualnie nie przyjmują Pacjentów lub mają odległe terminy wizyt. Jesteśmy rekomendowaną siecią klinik, która stosuje najwyższe standardy dyskrecji. Szczególną wagę przykładamy również do tego, aby wizyty odbywały się w komfortowej dla Pacjenta atmosferze.

Jesteśmy poradnią wielospecjalistyczną, dzięki czemu nie będziesz musiał/a szukać na własną rękę specjalisty, do którego może pokierować Cię prowadzący psychiatra. Wilanów dzieli od nas bardzo niewielka odległość, więc w razie potrzeby będziesz mógł u nas odbywać także cotygodniowe spotkania z psychoterapeutą. Możesz wybrać specjalistę z oddziału, do którego najwygodniej jest Ci dojechać, lub odbywać sesje w trybie zdalnym.

Psychiatra Wilanów prywatnie – mamy szybkie terminy na wizyty domowe

W sytuacji, gdy dojazd do poradni jest dla Pacjenta utrudniony lub niemożliwy, oferujemy wizyty domowe. Wilanów jest rejonem, który obsługuje cały nasz Zespół Wizyt Domowych. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie www – kliknij tutaj.

W naszym Zespole mamy doświadczonych Specjalistów, którzy realizują wizyty w miejscu zamieszkania Pacjenta – przede wszystkim konsultacje psychiatryczne. Wilanów to także dzielnica, w której realizujemy wizyty domowe neurologów oraz psychoterapeutów. Zadzwoń do nas pod numer 22-253-88-88, aby poznać szczegóły.