Zapraszamy do PsychoMedic – to u nas przyjmują najlepsi psychiatrzy na Bielanach

Zapraszamy do PsychoMedic – to u nas przyjmują najlepsi psychiatrzy na Bielanach


Coraz więcej osób doświadcza stanów, w których skutecznie może pomóc jedynie dobry psychiatra. Bielany to dzielnica, w której mieści się jedna z poradni polecanej przez Pacjentów Sieci Klinik PsychoMedic. Serdecznie zapraszamy.

Jesteśmy siecią poradni zdrowia psychicznego. Przyjmują u nas najlepsi, doświadczeni Specjaliści – wszyscy od lat prowadzą konsultacje psychiatryczne. Bielany to duża dzielnica, ale znajdziesz nas łatwo; mieścimy się w centrum, przy ul. Kasprowicza 48 (tuż przy stacji metra Stare Bielany).

Nasi Specjaliści jeżdżą także na wizyty domowe. Bielany jeden z obsługiwanych przez nas rejonów – szczegóły znajdziesz poniżej.

 

Najlepsi psychiatrzy na Bielanach – szybko i wygodnie

Klinikę PsychoMedic.pl przy ul. Kasprowicza tworzą najlepsi psychiatrzy na Bielanach: to lekarze z doświadczeniem potwierdzonym referencjami, wielu z nich prowadzi także dodatkowo działalność naukową i dydaktyczną. Wzorowa postawa i zaangażowanie w kontakcie z Pacjentem to cechy, które ma każdy nasz psychiatra. Bielany to ponadto dzielnica, którą wyróżnia dobry dojazd do pozostałych naszych Klinik. Możesz spotkać się ze specjalistą przy ul. Kasprowicza, ale w razie potrzeby szybko dojedziesz stąd także do naszej poradni zlokalizowanej na Pradze, Ochocie, w Centrum lub na Ursynowie (mieścimy się blisko metra). Mamy terminy na wizyty nawet na ten sam dzień.

 

Profesjonalne konsultacje psychiatryczne na Bielanach

To bardzo ważne, aby pomógł Ci wykwalifikowany i doświadczony psychiatra. Bielany to spora dzielnica Warszawy i najpewniej na co dzień zastanawiasz się, gdzie iść do fryzjera czy restauracji; konkurencja jest spora. Przebijanie się przez gąszcz ofert czeka Cię także wtedy, gdy wpiszesz w wyszukiwarkę frazę psychiatra Bielany. Prywatnie przyjmuje tu – często w mniejszych gabinetach – wielu lekarzy. Wybierając sieć PsychoMedic masz jednak pewność, że trafisz do profesjonalisty. To u nas przyjmują polecani psychiatrzy na Bielanach! W razie potrzeby zostaniesz także skierowany do doświadczonego psychoterapeuty z naszego Zespołu.

 

Wizyty domowe – dojedziemy do Ciebie

Być może poszukujesz Kliniki, z której do Ciebie lub bliskiej Ci osoby dojedzie do domu lekarz psychiatra. Warszawa Bielany to obszar, na którym nasi Specjaliści realizują miesięcznie po kilkanaście wizyt domowych. Dobrze trafiłeś/aś, wystarczy do nas zadzwonić! Dział Obsługi Pacjenta służy pomocą 7 dni w tygodniu.