Psychiatra Ursynów


Doświadczenie, wiedza, profesjonalizm i empatia to cechy, których Pacjent poszukuje w każdym lekarzu – w szczególności w przypadku specjalisty, jakim jest psychiatra. Ursynów tymczasem jest dzielnicą, która prężnie się rozwija, a prywatnie zaczyna przyjmować tu coraz więcej psychiatrów  i psychologów. Warto zaufać jednak rekomendowanej poradni zdrowia psychicznego, która pomogła już tysiącom Pacjentów i której psychiatrzy spełniają wszystkie opisane wyżej kryteria.  Serdecznie zapraszamy do ursynowskich klinik sieci PsychoMedic.

Jesteśmy siecią poradni zdrowia psychicznego, która oferuje przede wszystkim profesjonalną psychoterapię oraz konsultacje psychiatryczne. Ursynów jest miejscem naszej działalności już od kilkunastu lat. W tym czasie zyskaliśmy tysiące pozytywnych opinii od Pacjentów, którym pomogliśmy w odzyskaniu satysfakcji z życia. To jest dla nas najlepszym świadectwem jakości naszych usług.

Psychiatra Ursynów prywatnie – terminy do najlepszych specjalistów nawet na ten sam dzień

Nasi psychiatrzy na Ursynowie przyjmują 7 dni w tygodniu. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować profesjonalną i przede wszystkim szybką pomoc. Zdajemy sobie sprawę, że czas oczekiwania na wizytę powinien być jak najkrótszy; szczególnie w przypadku specyficznych trudności, w których pomaga psychiatra. Ursynów jest lokalizacją dwóch naszych klinik (ul. Przy Bażantarni obok metra Kabaty oraz ul. Lanciego nieopodal metra Natolin). Dzięki temu psychiatrzy na Ursynowie mogą Państwa przyjąć już dziś, w ciągu kilku godzin od umówienia wizyty.

Psychoterapeuta i psychiatra Ursynów – stawiamy na współpracę, aby jak najefektywniej pomagać naszym Pacjentom

Cały nasz Zespół kieruje się w codziennej pracy najaktualniejszymi wytycznymi odnośnie leczenia trudności psychicznych. Zgodnie z nimi wychodzimy z założenia, że najskuteczniejsze leczenie to takie, które prowadzi dwóch Specjalistów: psychoterapeuta oraz psychiatra. Warszawa Ursynów (nasze Kliniki na Kabatach i Natolinie) jest więc też miejscem przyjęć polecanych terapeutów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu Pacjentów.

Szybkie i profesjonalne wizyty domowe

Zdarza się, że osobiste przybycie do kliniki jest niemożliwe; wtedy proponujemy Pacjentom oraz ich bliskim wizyty domowe. Ursynów oraz okolice są obszarem, na którym realizujemy wizyty u Pacjenta w domu nawet tego samego dnia. W naszym Zespole Wizyt Domowych dyżuruje psychiatra, psycholog oraz neurolog. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.