Psychiatra – wizyty domowe na terenie miasta Warszawa

Wizyty Domowe Psychiatry, Psychologa

Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie pacjentów, w naszej propozycji znajdują się także wizyty domowe na terenie miasta Warszawa.  Psychiatrzy (również psychiatrzy dziecięcy) z Psychiatra.eu mogą przyjechać do Twojego domu, dzięki temu będzie można skorzystać z  pomocy specjalisty w bezpiecznym i co najważniejsze znanym sobie otoczeniu. Tylko nasza placówka w całej Warszawie daje możliwość wizyty u pacjentów w każdej dzielnicy, nasi specjaliści pracują również  w weekendy. Kontaktując się z nami zyskujesz gwarancję, że psychiatra przyjedzie do Ciebie i wizyta zostanie zrealizowana w wyznaczonym terminie. Dodatkowo wizyty domowe są komfortowe i pozwalają na znaczną oszczędność czasu. Nasz specjalista jest zawsze znakomicie przygotowany i będzie w stanie pomóc nawet w trudnej sytuacji zdrowotnej.

Co sprawia, że pacjenci decydują się na wizyty domowe?

-ograniczenia sprawności fizycznej,
-ograniczenia czasowe,
-nasilone objawy, sytuacja kryzysowa,
-obawy przed pierwszą wizytą w gabinecie,
-brak zgody na leczenie przez pacjenta – lekarz przyjedzie do Państwa domu i doradzi co zrobić w trudnej sytuacji zdrowotnej pacjenta.

Jak umówić – wizyty domowe Warszawa?

1. Zadzwoń na numer 22 254 88 88 lub 22 299 11 22 od 9.00 do 21.00, umów dogodny dla Ciebie termin.
2. Podaj adres pacjenta.
3. Oczekuj na lekarza psychiatrę w domu.

Co obejmują wizyty domowe?

Wizyty domowe trwają zazwyczaj około sześćdziesięciu minut. W tym czasie lekarz przeprowadza diagnozę stanu psychicznego i somatycznego pacjenta, gdy jest taka konieczność wypisuje receptę (także refundowaną), skierowanie, zaświadczenie, zwolnienie lekarskie. Istnieje także możliwość kontynuacji leczenia w domu – specjalista przyjedzie do Państwa ponownie, w celu dalszego leczenia.

Koszt
Koszt całkowity wizyty domowej wynosi 400 PLN (w tej kwocie jest wliczony dojazd lekarza, czas godzinnej konsultacji, wystawienie wszystkich niezbędnych recept, zaświadczeń czy zwolnienia lekarskiego).