Warszawa-Rembertów


Wizyty domowe psychiatry Warszawa-Rembertów

Problemy psychologiczne mogą dotknąć każdego z nas. Powody dla ich pojawienia się mogą być bardzo różne. Niezależnie od tego, jak są one poważne, jeśli czujemy niepokój związany z naszym zdrowiem psychicznym, koniecznie powinniśmy wybrać się do lekarza psychiatry lub poprosić o wsparcie psychologa. Jeżeli chciałbyś zamówić wizytę domową psychiatry, to nasi specjaliści działają także na obszarze Warszawa-Rembertów.

Psychiatra Rembertów

Psychoterapia Warszawa Rembertów jest dedykowana dla osób, które:

* borykają się z problemami w kwestii zaburzeń nastroju,
* cierpią na depresję,
* przeżywają kryzys związany z utratą pracy, problemami w związku,
* zmagają się z chorobą afektywną dwubiegunową,
* mają zaburzenia lękowo-depresyjne,
* czują się znerwicowane,
* są zdominowane przez strach,
* mają problemy ze snem,
* cierpią na brak apetytu,
* cierpią na bóle głowy, nudności, bóle brzucha o podłożu stresowym,
* cierpią na zaburzenia odżywiania – anoreksję, bulimie,
* nie mają apetytu.

Jeśli w Twoim życiu pojawiają się inne problemy związane z naturą psychiczną, to koniecznie skieruj się na badania psychologiczne, aby sprawdzić, w jaki sposób możesz im zaradzić. Psychiatra z Rembertowa pomoże Ci nie tylko w określeniu problemu, ale również dobierze odpowiednią terapię, sporządzi plan leczenia i dopasuje odpowiednią farmakologię.

Jak przebiega wizyta u psychiatry?

Na pierwsze spotkanie z psychiatrą należy zabrać ze sobą najlepiej jak najbardziej kompletną dokumentację medyczną (mogą być kserokopie):

* karty informacyjne,
* wyniki badań,
* opinie psychologiczne,
* orzeczenia,
* zaświadczenia lekarskie.

Im więcej informacji będzie posiadał lekarz, tym bardziej precyzyjna będzie diagnoza i tym samym terapia szybciej przyniesie efekty. W przypadku, gdy pacjent zażywa leki, powinien o tym poinformować lekarza. Pierwsza wizyta u lekarza psychiatry rozpocznie się od wywiadu środowiskowego. Lekarz zapyta się również o powód skierowania do lekarza psychiatry i zaobserwowane objawy, które nas niepokoją. Może poprosić o wykonanie dodatkowych badań (laboratoryjnych, neuro-obrazowych, testowych, innych badań specjalistycznych). Lekarz po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji wystawi diagnozę i zaproponuje metodę leczenia. Wskaże również zalecania i przepisze refundowane środki farmakologiczne.