Psychiatra Żoliborz


Serdecznie zapraszamy do warszawskich Klinik Psychologiczno-Psychiatrycznych rekomendowanej sieci PsychoMedic, gdzie przyjmie Cię doświadczony i empatyczny psychiatra. Żoliborz mieści się w niewielkiej odległości od naszych klinik na Bielanach i Pradze Północ. Oferujemy szybkie terminy, najlepszych specjalistów i najwyższe standardy obsługi.

Nasi psychiatrzy na Żoliborzu to zespół specjalistów z dużym doświadczeniem klinicznym. Każdy wyróżnia się komunikatywnością, empatią i indywidualnym podejściem do Pacjenta – to cechy, którymi w naszej opinii bezwzględnie powinien wyróżniać się lekarz psychiatra. Żoliborz dzieli zaledwie 6 minut drogi do naszej kliniki przy Kasprowicza i 12 do oddziału przy ulicy Wileńskiej. Możesz również odbyć wideokonsultację, która jest pełnowartościową formą wizyty.

Psychiatra Żoliborz prywatnie – u nas dostaniesz się do lekarza najszybciej

Wiemy, że poza samą jakością obsługi i świadczonej pomocy bardzo ważne jest to, w jakim czasie Państwo ją otrzymają.

Nasz Zespół skupia aktualnie ponad 200 spośród najlepszych specjalistów od zdrowia psychicznego z całej Polski. To pozwala nam oferować Pacjentom najszybsze terminy w województwie – zaledwie dwie godziny wynosi u nas średni czas oczekiwania na konsultacje psychiatryczne. Żoliborz jest z naszymi poradniami świetnie skomunikowany, więc jeżeli wybierzesz naszą Klinikę, będziesz mógł/a odbyć wizytę w tym samym dniu, w którym ją umówisz.

Psychiatra Warszawa-Żoliborz – warto wybrać poradnię wielospecjalistyczną

Nasi psychiatrzy na Żoliborzu aktywnie współpracują z pozostałymi specjalistami z Zespołu PsychoMedic. Trudności psychiczne mogą mieć bowiem bardzo złożone przyczyny, a do ich skutecznego wyleczenia nie zawsze wystarczy sam psychiatra. Żoliborz (nasza poradnia przy ul. Kasprowicza 48 i pozostałe w Warszawie) są więc miejscem przyjęć także psychoterapeutów oraz lekarzy neuro- i endokrynologów. Wybierając nasz masz pewność, że otrzymasz kompleksowe wsparcie w jednym miejscu.

Oferujemy również wizyty domowe

Wiemy, że istnieje wiele różnych przyczyn, dla których wyjście z domu i dotarcie do kliniki jest niemożliwe – dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy wizyty domowe. Żoliborz jest dzielnicą, w której świadczymy wizyty psychiatrów, psychoterapeutów oraz neurologów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów.