Psychiatra Włochy


Wiemy, że łatwy dostęp do fachowej pomocy jest szczególnie ważny w przypadku specjalisty, jakim jest psychiatra. Włochy, podobnie jak pozostałe dzielnice obrzeżne Warszawy, nie są miejscem przyjęć wielu specjalistów. Bardzo łatwo dojedziesz stąd jednak do Klinik Psychologiczno-Psychiatrycznych rekomendowanej sieci PsychoMedic.

PsychoMedic to nagradzana sieć poradni zdrowia psychicznego, gdzie przyjmuje m.in. psychoterapeuta oraz psychiatra. Włochy znajdują się w odległości zaledwie kilku minut drogi samochodem od naszych placówek na Ochocie i Ursynowie. Oferujemy kompleksową pomoc w leczeniu wszelkiego rodzaju trudności psychicznych.

Psychiatra Włochy prywatnie. Najlepsza pomoc w najszybszym terminie

Od początku działalności naszym celem jest umożliwienie Pacjentom dostępu do najlepszych specjalistów w najszybszym możliwym terminie. Obecnie nasz Zespół skupia ponad 200 spośród polecanych specjalistów z całego województwa, dzięki czemu mamy najszybsze w Warszawie terminy na konsultacje psychiatryczne. Włochy dzieli od naszych klinik jedynie kilka kilometrów, dzięki czemu Twoja wizyta może odbyć się nawet w ciągu dwóch godzin od kontaktu z nami – tyle aktualnie wynosi u nas średni oczekiwania na wizytę.

Pomoc wszystkich specjalistów w jednym miejscu

Skuteczne leczenie trudności psychicznych czasem wymaga kompleksowości – nie zawsze wystarczy pomoc, jaką może Pacjentowi zaoferować sam lekarz psychiatra. Włochy, jako dzielnica obrzeżna, nie mają dużej oferty w zakresie poradni specjalistycznych. Nie musisz się jednak tym martwić, jeżeli wybierzesz PsychoMedic. W razie potrzeby Twoje leczenie poprowadzi także psychoterapeuta (lub inny specjalista, do którego zostaniesz pokierowany przez psychiatrę prowadzącego) z naszego Zespołu.

Psychiatra Włochy prywatnie – także z dojazdem do Pacjenta

Być może Ty (lub osoba Ci bliska) należysz do tej grupy Pacjentów, dla których dojazd do kliniki jest problemem. Wówczas jedyną możliwością kontaktu z lekarzem są wizyty domowe. Włochy są tymczasem ulokowane na skraju miasta, a wiele prywatnych poradni oferuje dojazd do domu Pacjenta jedynie w okolicach centrum Warszawy.

Możesz jednak liczyć na pomoc naszego Zespołu Wizyt Domowych, w skład którego wchodzi m.in. psycholog, neurolog oraz psychiatra. Warszawa Włochy są obszarem, na który dojeżdżają do Pacjentów wszyscy specjaliści z naszego Zespołu. Kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.