Psychiatra Wesoła


Obserwujemy, że dostęp do stacjonarnej pomocy lekarskiej jest obecnie bardzo ograniczony. Dla osoby w kryzysie psychicznym kluczowe jest tymczasem, aby szybko przyjął ją dobry psychiatra. Wesoła, jako obrzeżna dzielnica Warszawy, nie jest miejscem przyjęć wielu specjalistów. Możesz jednak uzyskać pomoc łatwo i szybko w rekomendowanej sieci poradni zdrowia psychicznego PsychoMedic.

W naszej wielospecjalistycznej sieci klinik oferujemy usługi różnych specjalistów – m.in neurologa, endokrynologa i psychoterapeuty. Filarem naszej działalności są konsultacje psychiatryczne. Wesoła znajduje się w granicach 20 minut drogi autem od naszych poradni na Pradze oraz Bielanach. Znajdziesz nas również na Ochocie, Ursynowie i w Śródmieściu.

Psychiatra Wesoła prywatnie – u nas znajdziesz najlepszych specjalistów i kompleksową pomoc

Jesteśmy siecią Klinik Psychologiczno-Psychiatrycznych z kilkunastoletnim doświadczeniem. W tym okresie zdobyliśmy liczne nagrody i przede wszystkim zaufanie tysięcy Pacjentów, którym pomogliśmy w kryzysowych momentach życia.

Nasz Zespół składa się z najlepszych Specjalistów w kraju. Duże doświadczenie kliniczne połączone z wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem to cechy, na które zwracamy szczególną uwagę w procesie rekrutacji i które posiada każdy nasz psychiatra. Wesoła mieści się w niewielkiej odległości od naszych poradni, dzięki czemu uzyskasz u nas nie tylko profesjonalną, ale przede wszystkim szybką pomoc. Dysponujemy terminami nawet na ten sam dzień, dzięki czemu wizyta może się odbyć już w przeciągu kilku godzin od Twojego kontaktu z nami.

Dodatkowym naszym atutem jest wielospecjalistyczny zespół. Jeżeli w trakcie Twojego leczenia pojawi się potrzeba konsultacji z innym lekarzem, niż psychiatra, nie będziesz go musiał/a szukać na własną rękę. Twój psychiatra prowadzący pokieruje Cię do odpowiedniego Specjalisty z naszego Zespołu.

Psychiatra Wesoła prywatnie – lekarz może przyjechać do Ciebie

Pomagamy również osobom, w których sytuacji niezbędne są wizyty domowe. Wesoła jest rejonem, w którym może być trudno o znalezienie psychiatry, który zgodzi się dojechać do Pacjenta. Nie musisz już jednak dłużej szukać – wizytę domową może przeprowadzić specjalista z naszego Zespołu.

Zadzwoń do nas, jeżeli chciał/abyś, aby Ciebie lub bliską Ci osobę odwiedził w domu psychiatra. Wesoła jest rejonem, który obsługuje nasz Zespół Wizyt Domowych. Dobierzemy specjalistę do Twoich trudności i wspólnie wybierzemy najlepszy termin na wizytę lekarza w Twoim domu.