Psychiatra Targówek


Z informacji od naszych Pacjentów wynika, że liczni psychiatrzy na Targówku aktualnie zawiesili działalność swoich gabinetów lub przyjmują wyłącznie zdalnie. Wiele osób nie wie, gdzie w tej sytuacji może ich przyjąć dobry psychiatra. Targówek znajduje się w bardzo niewielkiej odległości od poradni psychologiczno-psychiatrycznej PsychoMedic przy ul. Wileńskiej. Odpowiadając na Państwa potrzeby, oferujemy szybkie terminy na wizyty z najlepszymi Specjalistami w dogodnej lokalizacji.

Zaburzenia nastroju, snu lub ciągłe uczucie niepokoju to stany, które mogą znacząco obniżyć jakość życia. Każdy z nich można jednak zwalczyć, o ile pomoże Ci doświadczony lekarz psychiatra. Targówek znajduje się w odległości zaledwie kilku minut od naszej poradni na Pradze Północ. Oferujemy także pełnowartościowe tele- i wideokonsultacje.

Psychiatra Targówek prywatnie – wyróżnia nas empatia, profesjonalizm i szybkie działanie

Zdajemy sobie sprawę, że aby pomoc lekarska była skuteczna, to musi być przede wszystkim szybka – szczególnie w przypadku tak delikatnej materii jak ta, którą zajmuje się psychiatra. Targówek bezpośrednio sąsiaduje z naszymi poradniami, a my zaoferujemy Ci termin na wizytę już za kilka godzin. Dojedziesz do nas szybko i równie szybko otrzymasz profesjonalną pomoc. Wizyta odbędzie się w empatycznej i dyskretnej atmosferze.

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie przyjmują najlepsi psychiatrzy na Targówku – sprawdź naszą ofertę. Zrzeszamy najlepszych lekarzy z całej Warszawy. Wszyscy mają duże doświadczenie kliniczne i najlepsze opinie. Wyróżnia ich zarówno wiedza, jak i poszanowanie dla ludzkiego cierpienia.

Pomagamy całościowo

Jesteśmy poradnią wielospecjalistyczną – oferujemy nie tylko konsultacje psychiatryczne. Targówek (Praga Południe i Północ) jest również miejscem przyjęć m.in. naszych psychoterapeutów oraz lekarzy neuro- i endokrynologów. Jeżeli pojawi się taka potrzeba, Twoje leczenie będzie współprowadził drugi specjalista, pozostając w ścisłym kontakcie z Twoim psychiatrą prowadzącym.

Oferujemy również wizyty domowe

W ostatnim okresie obserwujemy również wzrost zapotrzebowania na wizyty domowe. Targówek jest tymczasem jedną z obrzeżnych dzielnic Warszawy, przez co czas oczekiwania na wizytę lekarza w domu może się znacząco wydłużyć.

Zadzwoń do nas, jeżeli potrzebujesz, aby do Ciebie lub bliskiej Ci osoby przyjechał na wizytę psychiatra. Warszawa Targówek jest jednym z obszarów działania naszego Zespołu Wizyt Domowych. Możemy do Ciebie przyjechać nawet tego samego dnia.