Psychiatra Rembertów


W obecnej sytuacji obserwujemy coraz większe kolejki do lekarzy specjalistów. Szybkie rozpoczęcie leczenia jest tymczasem kluczowe dla jego skuteczności – szczególnie w przypadku lekarza, jakim jest psychiatra. Rembertów to dzielnica oddalona od centrum Warszawy, gdzie dostęp do lekarza może być utrudniony. Szybką i profesjonalną pomoc możesz jednak uzyskać w rekomendowanej poradni zdrowia psychicznego PsychoMedic. Mieścimy się m.in. na Ochocie i Pradze Południe. Dojedziesz do nas w zaledwie kilkanaście minut.

Jesteśmy polecaną siecią Klinik, gdzie przyjmuje m.in. psychoterapeuta oraz psychiatra. Rembertów dzieli od nas niewielka odległość; dojedziesz do nas wygodnie zarówno samochodem, jak i kolejką podmiejską.

Psychiatra Rembertów prywatnie. Najszybsze terminy

Dwie godziny – zaledwie tyle wynosi w PsychoMedic średni czas oczekiwania na konsultacje psychiatryczne. Rembertów znajduje się w bardzo niewielkiej odległości od naszych placówek na Pradze Południe (ul. Grochowska) oraz Ochocie (ul. Filtrowa i Białobrzeska). Mamy także dobrze zlokalizowane i skomunikowane poradnie na Ursynowie, Bielanach oraz w centrum.

Psychiatra Warszawa-Rembertów. Profesjonalna pomoc w wielospecjalistycznej poradni

Decydując się na wizytę u nas będziesz miał/a pewność, że otrzymasz ciągłą i holistyczną pomoc. Pomożemy Ci także wtedy, jeżeli okaże się, że potrzebujesz innej pomocy niż ta, którą może zaoferować sam lekarz psychiatra. Rembertów – jako dzielnica obrzeżna – nie jest miejscem przyjęć wielu lekarzy specjalistów. W PsychoMedic oferujemy tymczasem szeroką gamę usług: m.in. konsultacje neurologiczne, endokrynologiczne, dietetyczne oraz psychoterapię.

Psychiatra Rembertów prywatnie – w razie potrzeby to my przyjedziemy do Ciebie

Wiemy, że w niektórych przypadkach wizyta w poradni jest niemożliwa lub niewystarczająca. Wówczas najlepszym dla Pacjenta rozwiązaniem są wizyty domowe. Rembertów jest jednym z obszarów, na którym świadczymy wizyty domowe psychiatry, a także psychoterapeuty i lekarza neurologa. Jeżeli potrzebujesz wizyty dobrego Specjalisty w jak najszybszym terminie, zadzwoń do nas. Pomożemy Ci.