Psychiatra z Mokotowa

Poradnia psychiatryczna na Mokotowie oferuje kompleksowe usługi specjalistyczne. W naszej placówce otrzymają Państwo zarówno pomoc lekarza psychiatry, jak i psychologa i psychoterapeuty. Z pomocy mogą skorzystać dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Zawsze jest dobry czas, by dokonać korzystnych zmian w swoim życiu.

Prywatny psychiatra Mokotów

Gdy złe samopoczucie utrzymuje się zbyt długo i wiesz, że nie jest to zwykły smutek, to najwyższy czas, by zwrócić się o pomoc do specjalisty. Psychiatra po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu określi dalszą drogę działania. Niekiedy wystarczy odpowiednie leczenie farmakologiczne, czasami jednak potrzebna jest długoterminowa psychoterapia.

A może przeżywasz trudny okres z powodu traumatycznych przeżyć? Długo utrzymujący się smutek po śmierci bliskiej osoby, niemożność poradzenia sobie z emocjami po odejściu partnera czy przewlekły stres — z czymkolwiek sobie nie radzisz, zawsze jest jakieś rozwiązanie problemu i możliwość ruszenia do przodu. Nie warto zwlekać z sięganiem po pomoc. Rozmowa z drugim człowiekiem i spojrzenie na problem z innej perspektywy rzuci nowe światło na Twoją sytuacje. Nie warto dusić wszystkiego w sobie.

Psychoterapeuta Mokotów

Czasami w życiu docieramy do takiego miejsca, że wydaje się, że nie ruszymy dalej. Nie widać żadnej perspektywy, sytuacja wydaje się być bez wyjścia. Psychoterapia może zapoczątkować pozytywne zmiany w życiu. Dobry psychoterapeuta nie tylko wybierze najlepszą formę psychoterapii, ale również będzie wsparciem na każdym etapie długiego procesu.

Psycholog dla dzieci i młodzieży

Jeśli zachowanie Twojego dziecka w jakikolwiek sposób Cię niepokoi, to warto skonsultować się z psychologiem. Apatia, lęki, trudności w nauce czy w kontaktach z rówieśnikami to jedne z najczęstszych problemów u dzieci. Specjalista przeprowadzi wywiad z opiekunami i w komfortowych warunkach porozmawia z dzieckiem. Jeśli będzie taka potrzeba, to zaproponuje odpowiednią psychoterapię lub ustali inny sposób rozwiązania problemu.